Tillbaka till produkter
HKM Ridbyxa Denim Helskodd
HKM Ridbyxa Denim Helskodd Det ursprungliga priset var: 829 kr.Det nuvarande priset är: 499 kr.

DeNiroBootCO Top Rondin Glitter GGS79

4.100 kr

Artikelnr: DNG9GGS79 Kategorier: ,
Beskrivning

Snygga klassiska Top Rondin G9 med dekoration GGS79 Swarovski från DeNiroBootsCo.

Toppen Rondin är i glitter läder och dekorationen GGS79 består av Swarovski stenar  i storlek SS16. Swarovski stenarna i  bilderna är Crystal, Jet, Golden shadow och Blue Shade men du kan ändra till vilken färg du önskar på stenarna.

Swarovski stenar finns i ett otal antal färger. Kontakta Oss om du önskar någon speciell färg på Swarovski stenar som inte finns med som beställnings alternativen till denna toppen. Toppformen och dekorationen går att beställa till i princip alla DeNiroBoots modeller. Väldigt fina att kombinera med en Big Strap Q17.

DeNiroBootCo är ett världskänt, fint italienskt hantverk med oklanderlig kvalitet och personlig stil. DeNiroBootCo innehåller ett omfattande sortiment av lyxiga ridstövlar som är handgjorda i Casarano – Italien, av erfarna hantverkare.

Toppen kan beställas till nästan vilken som helst av DeNiroBootCO modeller. Här är den med hög båge 8,0 cm. Vi beställer alltid med den höga bågen om du inte önskar något annat. Det finns tre olika höjder att välja mellan; låg 5,0 cm; normal 6,0 cm och hög 8,0 cm.

 

 

Ytterligare information
Swarovski

Crystal

,

Jet

,

Blue Shade

,

Golden Shadow

Rondin G9

Glitter Black

,

Glitter Blue

,

Glitter Brown

Recensioner

Det finns inga recensioner än.

Bli först med att recensera ”DeNiroBootCO Top Rondin Glitter GGS79”